O nás

O Nás

Každý by sa chcel chutne a dobre najesť, najradšej v priebehu pár minút. Nie každý ale môže v kuchyni tráviť hodiny času. A presne o tom sú naše recepty -jednoduché, rýchle, chutné a hlavne poriadne výživné! 

Denne tu nájdete pestré množstvo fitness receptov aj s fotkami a podrobným návodom, ktoré vám namiesto nezmyselných diét dopomôžu k zdravému životnému štýlu. Pomôžeme vám vytvárať zdravé alternatívy jedál jednoducho, zábavne a chutne – od hlavných jedál, cez dezerty až po zdravý domáci chlieb. Nebojte sa, nájdete tu aj zmrzlinu!;)

Je čas zamávať fastfoodom a polotovarom na rozlúčku a zoznámiť sa s plnohodnotným, reálnym jedlom. Plno životnej energie, dobrá nálada a uvoľnenosť sú iba malým poďakovaním vášho tela za znížené riziko chorôb a dlhší, kvalitnejší život. 

“Sme to, čo jeme.” a “V zdravom tele zdravý duch!” nie sú iba výmyslom – už naši predkovia si dobre uvedomovali dôležitosť kvalitnej stravy. Spomeňte si na babičku, ako vás vykrmovala.:) 

Každým receptom vyvraciame myšlienku, že zdravé jedlá musia byť nudné a bez chuti. Nepotrebujete sa kŕmiť diétnymi šalátmi a mrkvou, aby ste boli zdraví. Chce to len trochu fantázie a odvahy skúsiť niečo nové! 

Pozdravte výživné, chutné jedlo. Pozdravte peknú postavu. Pozdravte život plný energie! 

Dominika a Miro

O nás